Sıkı Durun! Stephen King'in "O"su Beyazperde'ye Geliyor!

0
0
0
0
0
Stephen King'in muhteşem korku romanı olan ve 1990'da mini dizi olarak yayımlanan "O" sonunda beyazperdeye geliyor!
Korku/gerilim ve polisiye romanı denilince akla ilk gelen efsane yazarlardan olan Stephen King'in hepimizi palyaçolardan soğutan ölümsüz eseri "O" ya da orjinal adıyla "It"i bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum. (Okumamış olanların da mutlaka okuması gerekli, belirtmeden geçmek istemedim)

Taaa 1990 yılında sadece 2 bölüm süren bir mini dizi olarak televizyonda yayımlanmış olan "O" için beklenen güzel haber sonunda geldi. Variety'den gelen iddiaya göre bize gecelerimizi dar etmiş olan Pennywise isimli psikopat ve katil ruhlu palyaço abimiz 18 Eylül 2017'ye sinemaya taşınacak.Şu anda kimin Pennywise'ı canlandıracağı belli olmasa da yerine geçecek kişinin Tim Curry'nin 1990'daki canlandırmasına göre nasıl olacağını merak ediyorum açıkcası. Ancak filmin yönetmeninin Andy Muschietti olacağı belirtiliyor. Tarihin en korkunç kötü karakterlerinden biri olan ve 1990'ın en sağlam korku yapımları arasında olan "O"yu gerçekten merakla bekliyoruz.

Bu süreçte bilmeyenler "O"yu okumasını tavsiye ediyorum, ardından da mini diziyi izleyerek güzel bir korku şöleni yaşayabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0