Steve Jobs Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!

1
0
0
0
0
Steve Jobs’u Michael Fassbender’in canlandırdığı filmin ikinci fragmanı da yayınlandı.
Yönetmenliğini Danny Boyle’un yaptığı ve 9 Ekim tarihinden itibaren ilk olarak ABD’de gösterime girecek olan Steve Jobs filminin ikinci fragmanı yayınlandı. (1 Temmuz 2015’te yayınlanan ilk fragmanı buradan izleyebilirsiniz) 

Filmin konusundan çok fazla bahsetmeye gerek yok, tahmin edebileceğiniz üzere Jobs’un şirketi kurmasından itibaren başından geçen olaylar anlatılıyor. Biz daha çok filmle ilgili yapılan farklı eleştirilere bakalım.

2013 yılında yayınlanan Jobs filminin başrol oyuncusu Ashton Kutcher’dı ve aşağıda paylaştığımız görselde Kutcher’ın filme ne kadar uygun olduğunu çok iyi görebiliyoruz. (şaka maka baya benziyorlar) Fassbender için yapılan eleştiriler ise oyuncunun Steve Jobs’a benzemiyor oluşu. Filme adapte olabilmek için en azından daha benzer bir oyuncuyla anlaşılması gerektiği konusunda yapılan yorumlardan bir tanesi ise şu şekilde: “Ashton Kutcher’dan sonra daha doğru bir kişinin olması gerekmiyor muydu?Siz bu yoruma katılıyor musunuz bilmiyorum ama Fassbender’in benzememesi dışında yapılan yorumlar, oyuncunun rolünün hakkını fazlasıyla verdiği yönünde. 
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0