Steve Jobs’un Bu Yıl Çıkacak Filmi İçin İkinci Uzun Fragman Yayımlandı

0
0
0
0
0
Steve Jobs’un Bu Yıl Çıkacak Filmi İçin İkinci Uzun Fragman Yayımlandı
Bu yıl yayımlanacak olan Steve Jobs’un filminin Mayıs ayındaki 1.10 saniyelik fragmanının ardından ikinci, fakat bu sefer uzun olan fragman yayımlandı.
Steve Jobs hakkında söylenecek çok şey var fakat onu çok kısa olarak şu şekilde tanımlayabiliriz: Teknoloji dünyasının dehası. Kendi ailesine ait garajda ürettiği ilk PC Apple I’i 666.66 dolardan satmaya başlayan ve şu anda dünyanın en değerli şirketi konumunda bulunan Apple’ı kuran Jobs hakkında sadece bunu bilmek bile ne kadar zeki olduğunu anlamamız için yeterli olacaktır. 2007 yılında Fortune dergisi tarafından dünyanın en güçlü iş adamı seçilen Jobs, 5 Ekim 2011 tarihinde hayatını kaybetmişti. 

Steve Jobs’un bu yıl kendi ismiyle sinemalardaki yerini alacak olan filmin ilk fragmanı 17 Mayıs 2015 tarihinde yayımlanmıştı. 1.10 saniye süren ilk fragmandan filmle alakalı pek bir bilgiye ulaşamamıştık. Filmin ikinci fragmanı dün (1 Temmuz) yayımlandı. Filmden bazı görüntülerin paylaşıldığı fragman, bu sefer tüm Apple hayranlarını tatmin edecek düzeydeydi. Yönetmenliğini Danny Boyle ve senaristliğini Aaron Sorkin’in üstlendiği Steve Jobs filmi, 30 Ekim tarihinden itibaren sinemalarda gösterime girecek.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0