• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Steven Spielberg’ün E.T.’yi Gölgede Bırakacak Yeni Filmi The BFG’nin Fragmanı Yayınlandı!

Steven Spielberg’ün E.T.’yi Gölgede Bırakacak Yeni Filmi The BFG’nin Fragmanı Yayınlandı!

1
0
0
0
0
Steven Spielberg’ün E.T.’yi Gölgede Bırakacak Yeni Filmi The BFG’nin Fragmanı Yayınlandı!
Bilim kurgu filmlerinin usta yönetmeni Steven Spielberg’ün 2016 yılında çıkacak olan yeni filmi The BFG’nin fragmanı yayınlandı.
Eğer E.T.’yi hala izlemediyseniz elinize geçen ilk fırsatta önceliğiniz bu filmi izlemek olsun. 1982 yılında yapılmış olmasına rağmen bilim kurgunun dibine vuran ve bundan sonra da kült filmler arasındaki yerini her zaman koruyacak olan E.T.’nin yönetmeni Steven Spielberg, yine yıllarca unutulmayacak bir filmin yönetmenlik koltuğuna oturdu. 

1 Temmuz 2016 yılında gösterime girecek olan filmin senaristliğini Melissa Mathison yapmış ki bu ablamız E.T. için de Spielberg’le birlikte çalışmıştı. (kankiler yıllar sonra tekrar bir araya gelmiş) Filmde Sophie isminde küçük bir kızın iyi kalpli bir devle olan arkadaşlığı konu edinilmiş. 

Yaşı fazla olanlar hatırlarlar, 1982 yılında çekilen E.T. filmini ilk izlediğimizde ağzımız açık kalmıştı. (kullanılan teknolojiden bahsediyorum) Aradan 34 yıl geçtikten sonra yine aynı yönetmen ve aynı senaristin bu sefer korkutucu seviyeye ulaşan teknolojiden faydalanarak çektiği The BFG filminin mükemmel olacağına dair en ufak bir kuşkum yok. Zaten aşağıdaki fragmanı izledikten sonra bana hak vereceksiniz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0