Superman'in Dedesini Anlatacak 'Krypton' Dizisi Sonunda Geliyor!

1
0
0
0
0
Superman'in Dedesini Anlatacak 'Krypton' Dizisi Sonunda Geliyor!
Man of Steel filminden önceki olayları ve Superman'ın dedesini konu alacak TV dizisi sonunda geliyor. İlk kez 2014 yılında ortaya çıkan proje nihayet ekranlara taşınıyor. 
2013 yılı yapımı “Man of Steel” filminin prequel’i olan “Krypton” adlı TV serisi nihayet bekleyenleriyle buluşacak. “Nihayet” diyorum çünkü diziyle ilgili iddiaların ilk ortaya çıkmasının üzerinden neredeyse 2 yıla yakın bir zaman geçti. İlk kez 2014 yılında ortaya atılan proje daha sonra da çeşitli defalar gündeme geldi ancak hiçbir zaman gerçekleşmedi.

 Yeni Dizinin Konusu Ne?

Son iddialar ise Krypton için resmi siparişin verildiği yönünde. Birleşik Devletlerin Syfy kanalı tarafından pilot bölümü istenen yapımın kaderini tabii ki göreceği ilgi belirleyecek. “Superman v Batman Adaletin Şafağı” ile tekrar popülarite kazanan süper kahramanın geçmişi DC Comics ve tüm süper kahraman hayranlarının ilgisini çekecektir diye düşünüyorum.

 Krypton Ne Zaman Başlıyor?

Superman’ın doğduğu Krypton gezegenine ve Superman’ın büyük anne ve büyük babasına odaklanan TV serisininin yapımıcılığını Davis S. Goyer üstleniyor. Yardımcı yapımcılığında Goldberg ve Damian Kindler’in bulunduğu dizinin  oyuncu kadrosu ise şu an için belli değil. Yeni serinin 2016 - 2017 sezonunda ekranda olması bekleniyor. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0