• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Konusu ‘Zaman Yolculuğu’ Olan Synchronicity Filminin ‘Uzun’ Fragmanı Yayınlandı!

Konusu ‘Zaman Yolculuğu’ Olan Synchronicity Filminin ‘Uzun’ Fragmanı Yayınlandı!

1
0
0
0
0
Konusu ‘Zaman Yolculuğu’ Olan Synchronicity Filminin ‘Uzun’ Fragmanı Yayınlandı!
2007 yılında vizyona giren The Signal filminin yaratıcılarından Jacob Gentry’nin yönetmenliğini yaptığı Synchronicity filminin ikinci fakat bu sefer uzun olan fagmanı yayınlandı.
Gerilim-bilim kurgu türünde kaliteli filmler üretmek gerçekten zor iş. (buradaki kilit kelime ‘kalite’, yoksa birçok film sayabilirsiniz) 2007 yılında vizyona giren ve ülkemize 2008 yılında giriş yapan korku-gerilim-bilim kurgu türündeki The Signal filmi, dönemin en başarılı yapımlarından bir tanesiydi. İşte bu filmin yaratıcıları arasında bulunan Jacob Gentry’nin yönetmenliğini üstlendiği Synchronicity filminin uzun fragmanı yayınlandı.

Chad McKnight’ın Jim Beale adındaki bir bilim adamını canlandırdığı filmde, Beale’in geliştirdiği bir zaman makinesi ve sonrasındaki gelişmeler konu edinilmiş. Ağırlık olarak karanlık ortamlardaki ambiyansa sahip olan film, ilk olarak 22 Ocak 2016’da ABD’de gösterime girecek. McKnight dışında filmin diğer oyuncuları ise Abby rolündeki Brianne Davis, Chuck rolündeki AJ Brown ve Matty rolündeki Scott Poythress.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0