Tarantino'nun Yeni Filmi ''The Hateful Eight''ten İlk Fragman Geldi!

1
0
0
0
0
Tarantino'nun büyük merakla beklenen filminden ilk fragman sonunda geldi!
Çoğu sinema sever için bambaşka bir yeri olan, kült filmlerin usta yönetmeni ve senaristi Quentin Tarantino'nun merakla beklenen yeni filmi ''The Hateful Eight''ten ilk fragman geldi.

Filmin fragmanına geçmeden önce efsane oyuncu kadrosundan söz etmek gerekiyor. Filmde oynayan ana karakterlerin çoğunu önceki efsane Tarantino filmlerinden tanıyoruz. Zaten bu bir Tarantino klasiğidir. 

Filmin başrollerinde Samuel L. Jackson, Michael Madsen, Tim Roth ve Kurt Russell gibi isimler var. Bu isimlerden özellikle ilk üçü zaten direkt olarak Tarantino tayfası. Kurt Russell reisi de Tarantino'nun ''misafir yönetmenlik'' yaptığı Grindhouse'da görmüştük. Uzun lafın kısası, Tarantino'yu ve filmlerini iyi bilenler için şunu söylemek yeterli; Tarantino bildiğiniz gibi... (bu arada filmde Channing Tatum'un da olacağı söylentileri var)Filmin şu an için bilinen konusu ise şöyle; İç Savaş sonrasında Wyoming bölgesinde, büyük bir kar fırtınasında sığınak bulan ve fırtına süresince bu sığınakta kalacak olan bir grup ödül avcısı bir araya gelir. Birbirlerini tanımayan bu ödül avcılarının en büyük sıkıntıları ise, birbirlerine karşı yapacakları ihanettir. Bakalım böylesine tehlikeli insanların toplandığı bu yerden sağ çıkmayı başaran kim olacak?
 

25 Aralık'ta Amerika'da sınırlı olarak vizyona girecek olan film, dünya genelinde ise çeşitli ülkelere göre 8-13-14 ve 28 Ocak 2016'da vizyonda olacak. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0