Tekrar Tekrar İzlenebilecek, Video Oyunlardan Uyarlanmış 5 Harika Film!

0
0
0
0
0
Tekrar Tekrar İzlenebilecek, Video Oyunlardan Uyarlanmış 5 Harika Film!
Bugüne kadar birçok filmin oyunu, birçok oyunun filmi yapıldı. Başarısız birçok yapımın gelip geçtiği bu uyarlamalar arasında gerçekten beğenilen 5 yapımı sizler için bir araya getirdik.
Video oyun ve sinema endüstrileri birbirlerini besleyen iki büyük alan. Bugüne kadar oyunlardan uyarlanan birçok filmi beyaz perdede gördük ya da kendimizi başarılı filmin oyunlarını oynarken bulduk. Uyarlama eserler genelde zordur ve kolay kolay beğenilmez. Burada ele alacağımız 5 film ise yeni olmamasına rağmen oyunlardan uyarlanan klasikler arasında... Daha önce izlemiş olsanız bile, sıkılmadan tekrar izleyebileceğiniz 5 başarılı oyun uyarlaması film…

 Hitman (2007)

Her ne kadar Hitman serisinin son filmi "Agent 47" olsa da, ilk filmin daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. 2007 yapımı Hitman'i izlemediyseniz mutlaka izleyin, eğer bu filmi izlediyseniz "Hitman: Agent 47" sizin için iyi bir tercih olacaktır. Her iki durumda da Hitman'i başarılı oyun uyarlamaları arasında önemli bir yere koyabiliriz.
 

 Lara Croft: Tomb Raider

Kimse sakın "mağara" demesin çünkü Lara Croft'a, yani Angelina Jolie'ye bunu demek yakışmaz! Evet, 15 yıllık film biliyorum ama oyundan uyarlanan filmler söz konusuysa o listeye Tomb Raider kesin girmeli!
 

 Silent Hill (2006)

İzlerken en az oyundaki kadar geriliyorsanız o film olmuştur. Hikayeye sadık kalınarak uyarlanmış Silent Hill'ı izlemenizi, hatta tekrar izlemenizi öneririm.
 

 Resident Evil Serisi (2002 -   )

Hangi birini yazsam bilemedim. Serinin neredeyse tüm filmleri başarılı ve sürükleyici ama yine de favorim serinin ilk filmi. 2002'de başlayan serinin ilk filmine ait fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.
 

 Mortal Kombat (1995)

Yılların efsanesi Mortal Kombat'ın filmini ilk izlediğimde ne kadar heyecanlandığımı hatırlıyorum. MK karakterlerini beyaz perdede görmek bile yetmişti! "Sonya Blade"
(Bridgette Wilson) diyorum başka da bir şey demiyorum.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0