• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • The Conjuring 2 Filmini İzlerken Hayatını Kaybeden Adamın Cesedi Ortadan Kayboldu!

The Conjuring 2 Filmini İzlerken Hayatını Kaybeden Adamın Cesedi Ortadan Kayboldu!

3
1
0
0
0
The Conjuring 2 filmini izlerken geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden adamın cesedinin de ortadan kaybolduğu belirtiliyor.
Hindistan’ın Tiruvannamalai şehrinde meydana gelen olayda The Conjuring 2 filmini izlediği sırada bayılan 65 yaşındaki G. Ram Mohan, maalesef hayatını kaybetmişti. ​Times of India’nın haberine göre H. Prasad isimli arkdaşı tarafından hastaneye kaldırılan yaşlı adamın naaşı, otopsi yapılması için başka bir hastaneye götürülmesi istendi. Asıl olaylar ise bu esnada yaşandı.

Söylenenlere göre H. Prasad, hayatını kaybeden arkadaşının naaşıyla birlikte ortadan ortadan kaybolmuş ve morga da geri dönmemiş. Polis ekipleri ise gizemli bir şekilde ortadan bu kişiyi bulabilmek için taksi şoförlerini dahi sorguladıkları geniş çaplı soruşturma başlatmış. Filmin izleyiciler üzerindeki ilginç etkileri yalnızca bununla da sınırlı değilmiş. The Conjuring 2 filmini izleyen Damian Ng Yih Leong bir kişi, döndüğü otel odasının banyosundaki aynada haç işaretinin belirdiği bir fotoğraf paylaşmıştı. Kız arkadaşıyla birlikte kalan Leong, korkudan odalarını değiştirmişti. 
 
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0