GTA Filmi "The Gamechangers" Rockstar'dan Ağır Tepki!

0
0
0
0
0
En sevilen oyun serilerinin belki de başında gelen Grand Theft Auto, nam-ı diğer GTA'nın yapım sürecini anlatan The Gamechangers adlı TV şovu dün yayınlandı. Ancak büyük tepkiler almaya başladı.

BBC tarafından günümüzün en popüler oyunu olan GTA'nın yapım sürecini anlatan The Gamechangers tv şovu dün BBC 2 kanalında yayınlandı. Rockstar Games'in bir önceki adı olan DMA tarafından yapılan Grand Theft Auto: San Andreas'ı anlatan film sonunda dün gösterildi. Ancak başta Rockstar olmak üzere birçok kesimden BBC'ye sayısız tepkiler yağmakta.

Harrry Potter olarak tanıdığımız Daniel Radcliffe tarafından canlandırılan Dan Houser, Player 1, yapım sürecinde sorunlar yaşanan avukat Thompson arasındaki geçen sorunları ve olayları baz alan fimde ilk tepki Twitter üzerinden Rockstar kesiminden geldi.Rockstar ağır eleştiriler ile topa tuttuğu The Gamechangers filmi için "Çocukca şeyler yapmışsınız, bi tarafınızdan uyduruyorsunuz" olarak en kibarca çevirilebilecek bir tepki gösterdi. Bunu da 5 Milyon takipçisi bulunan Twitter adresinden direkt olarak BBC'ye mention atarak yapması ilginç (Aşağıdaki tweetin anlamı çok daha ağır ancak burada açık açık çevirmek istemedim)
 


Aynı zamanda birçok Mike Dailly, Brian Baglow vb kişilerden patır patır tepki alan filmde konu alınan DMA ile gerçekler arasında hiçbir alakanın olmadığı savunuldu. Bakalım izleyen kitle arttıkça bu şova gelen tepkiler ne yönde olacak ve ya BBC bu durum için ne gibi bir açıklama yapacak merakla bekliyoruz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0