The Legend of Tarzan Filminden İlk Fragman Geldi!

0
0
0
0
0
Çocukluğumuzun en çok sevilen çizgi karakterlerinden olan Tarzan'ın beyaz perdeye taşınacağı filmden ilk fragman geldi.
1999 yılında vizyona giren filmi ile o dönem herkesin gönlünde taht kurmayı başaran Tarzan, Disney imzası taşıyan animasyonlar içinde hala en başarılardan biri olarak gösterilir.

Ancak, kısa bir süre sonra Tarzan'ı, yepyeni ve daha realist bir hikaye ile tanıyacağız. Son birkaç senedir çocukluğumuzdan aşina olduğumuz çoğu eser (film, çizgi film ya da benzeri), günümüz sinema koşulları ile yeniden hayat bulmakta ve bu yeni versiyonlarda ön plana çıkan şey, olabildiğinde realist ve karanlık bir evrende olmaları.
 

2016 yılında vizyona girmeye hazırlanan Tarzan'ın filmi de aynen bu şekilde. Daha realist ve bunun getirisi olarak işlerin öyle toz pembe olmadığı bir dünyada geçmekte (sanırım günümüz dünyasının en büyük özelliği de bu). Sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmden ilk fragman da gelmiş durumda.
 

Dediğimiz gibi filmin fragmanı sağlam. Son olarak Spectre filminin kötü adamı olarak karşımıza çıkan Christoph Waltz, Marvel'ın Nick Fury'si Samuel L.Jackson ve Harley Quinn'imiz Margot Robbie'nin başrollerde olduğu filmde Tarzan'ı ise son dönemde iyi bir çıkış yakalayan Alexander Skarsgård canlandırmakta.

The Legend of Tarzan, Temmuz ayında vizyona girecek. Ancak henüz ülkemiz için bir vizyon tarihi bulunmamakta.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0