The Purge: Election Year Filminin İlk Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayımlandı

0
0
0
0
0
Gerilim ve korku türünün son yıllardaki en başarıları yapımlarından olan The Purge serisinin üçüncü filmi Election Year’a ait ilk Türkçe altyazılı fragman yayımlandı.
2013 yılında The Purge ismiyle vizyona giren ve serinin ikinci filmiyle birlikte beklenmedik bir gişe hasılatı (200 milyon dolardan bahsediliyor) elde eden The Purge serisinin 3. filmine ait ilk Türkçe altyazılı fragman yayımlandı.

Seriyi daha önce izlememiş olanlar için spoiler vermemeye özen göstererek kısa bir açıklama yapayım. (yorumumu, serinin iki filmini de izlemiş birisi olarak yapıyorum) ABD hükümeti, her yıl vatandaşlarına 12 saat boyunca istedikleri suçu işleyebilecekleri bir zaman dilimi veriyor. Bu sürede suç unsuru sayılabilecek hiçbir şey için kısıtlama yok. Gelenek haline getirilmesinin sebebi ise insanlarda biriken şiddet duygusunun The Purge (Arınma Gecesi) ile deşarj edilmesinin sağlanmak istenmesi.Frank Grillo, Edwin Hodge, Betty Gabriel, Kyle Secor, JJ Soria, Mykelti Williamson ve Elizabeth Mitchell gibi kaliteli oyuncuların yer aldığı The Purge: Election Year (Seçim Yılı), 1 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek. Filmin ilk Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0