Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı (The Purge: Election Year)'ndan Yeni Fragman Geldi!

0
0
0
0
0
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı (The Purge: Election Year)'ndan Yeni Fragman Geldi!
Farklı bir gerilim yapısıyla milyonların hoşuna giden Arınma Gecesi adıyla ülkemize girmiş The Purge'ün son filmi için yeni fragman geldi.
2013 ve 2014 yılında The Purge ve The Purge: Anarchy, ya da ülkemizde çıkan adıyla Arınma Gecesi ve Arınma Gecesi 2: Anarşi adıyla vizyona girmiş olan aksiyon ve gerilim temalı yapım fazlasıyla tutunca, 3. filmini çekmeye karar veren Michael Bay, serinin üçüncü filmi olan The Purge: Election Year, ya da Arınma Gecesi 3: Şeçim Yılı adındaki yapımını duyurmuştu.

01 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve ortalama 1-1.5 ayın kaldığı bu film için yeni bir fragman yayınlayan Universal Pictures, sanki bizleri daha fazla kotuğa yapıştıracak bir yapım ile geliyor gibi.
 

Yukarıda yeni ve ikinci fragmanını görebileceğiniz yapımda ikinci filminde katılan Frank Grillo'nun bu yapımda da filme dahil olduğunu görüyoruz. Diğer karakterimizin Lost ile hafızalarımıza kazınan Elizabeth Mitchell'ın olduğu üçüncü yapımda 2022 yılında, suç işlenmesinin kesinlikle yasak olduğu katı bir Amerika Birleşik Devletleri'nde milletin kötülüklerinden ve içindeki şeytandan arınmaları için bir geceliğine olabilecek tüm suçların serbest olduğu arınma günü ve olan olayları bize anlatan ilk iki filmin çizgisinden çıkarak bu filmde bu tek gecede birçok insanın öldüğü düzenin değişmesi için düzenlenen seçim yılını aktaracak.

Ayrıca dilerseniz aşağıdan bir önceki fragmanı da görebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0