The Walking Dead'in Yıldızı Yeni Ghost Rider Olmak İstiyor!

0
0
0
0
0
The Walking Dead ile televizyonun en sevilen yüzlerinden biri haline gelen Norman Reedus şimdi de süper kahraman olmak istiyor. Hem de efsane bir rolde.
Sinema sektöründe son yıllara adeta damgasını vuran ve bu süreçte gişede rakip tanımayan Marvel, Netflix ortaklığı ile televizyonda da başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.

Agents of S.H.I.E.L.D. ile televizyon dizisi konusunda başarılı bir çizgi yakalayan Marvel, işi Netflix'e taşıyıp Daredevil ve Jessica Jones dizileri ile büyük beğeni toplamıştı. Durum böyle olunca da gaza basan ve Luke Cage, Iron Fist, son olarak da asıl ekibin toplanacağı Defenders dizisi ile karşımıza gelmeye hazırlanan Marvel-Netflix ikilisi, bu dizilerin sonrasında da yeni işlere imza atmaya hazırlanıyor.Daha önceden detaylı olarak bu dizilerden sizlere bahsetmiştik. İşte onlarından biri olan ve daha önceden beyaz perdede şansını deneyen Ghost Rider'ı canlandırmak isteyen iddialı bir isim var; özellikle The Walking Dead serisinin Daryl DixonNorman Reedus.

Uproxx ile yaptığı bir röportajda kendine yöneltilen soruları cevaplayan Reedus'a, motor üstünde gayet karizmatik durması, ağır abi tavırları ve karakteri ile örtüşmesi sebebiyle olası bir Ghost Rider rolünü kabul edip etmeyeceği soruldu.

Soru karşısında oldukça heyecanlanan Reedus, ''Tabiki. Yanan bir kafatası, havalı motor ve onca diğer şey. Kesinlikle kabul ederdim'' cevabını vermiş. Özellikle The Walking Dead ile televizyon izleyicisinin en sevdiği yüzlerden biri haline gelen Reedus'u eminiz ki Marvel'ın işlerini takip eden çoğu izleyici de Ghost Rider olarak görmek ister.Ghost Rider, ilk olarak 2007 yılında başrolde Nicolas Cage ile beyaz perdeye adım atmış, ancak pek de izleyiciyi tatmin etmemişti. Tıpkı Örümcek Adam gibi o dönemlerde Marvel tarafından yayın hakları Sony'e satılan Ghost Rider, bir süre önce tekrar yuvasına yani Marvel'a dönünce, Marvel da hemen gaza basıp Netflix'e bir Ghost Rider dizisi sipariş etmişti.

Dizinin ne zaman geleceği henüz belli değil. Ancak Norman Reedus'u şahsen Ghost Rider olarak görmek fena olmaz diye düşünüyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0