• Anasayfa
  • Sinema
  • Son Yılların En İyi Korku Filmi Olmaya Aday The Witch’in Fragmanı Yayınlandı

Son Yılların En İyi Korku Filmi Olmaya Aday The Witch’in Fragmanı Yayınlandı

0
0
0
0
0
Son Yılların En İyi Korku Filmi Olmaya Aday The Witch’in Fragmanı Yayınlandı
Son zamanlarda iyi bir korku filmi izlemeyeli çok olduysa biraz daha bekleyip 2016 yılında vizyona girecek olan The Witch’i bekleyin.
Son yıllarda farklı türlerde iyi filmlerin çıkmadığını söyleyemeyiz. Mad Max: Fury Road, Mission: Impossible - Rogue Nation, Furious 7 gibi 2015 yılına damga vurmuş filmler vardı fakat gerilim ve korku filmi tarzında açıkçası hepimiz boş bir yıl geçirdik. Birkaç gün önce fragmanı yayınlanan The Witch, sanıyorum ki son zamanlardaki korku filmi açlığımızı giderecek.

2016 yılında gösterime girecek olan The Witch’in şimdiden en iyi korku filmi olacağına yönelik yorumlar gelmeye başladı. Yönetmenliğini Robert Eggers’ın yaptığı The Witch, 1630’lu yıllarda geçiyor. Anya Taylor-Joy, Ralph Ineson ve Kate Dickie’nin başrolünde yer aldığı filmde, iyi bir Hıristiyan olmaya çalışan William ve Katherine üzerinde yoğunlaşıyor. Doğanın tam ortasında 5 çocuğuyla birlikte mutlu bir yaşam süren William ve Katherine çifti, doğan yeni çocuklarının kaybolmasıyla korku dolu saatler yaşamaya başlarlar.

The Witch için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0