Bu Sefer de The Witcher Serisinin Filmi Geliyor!

0
0
0
0
0
Son dönemler de artan ve en son Hitman için gördüğümüz oyunların beyaz perdeye aktarılma olayına son katılan The Witcher oluyor.
Sinema sektörünün geçtiğimiz yıllarda önem verdiği kitaptan sinemaya uyarlama filmler oldukça dikkat çekiyor. Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi, Hobbit, Açlık Oyunları gibi birçok farklı örneklerini gördüğümüz sektörde son dönemde ise oyunların filmleştirilmesi moda oldu. 

En son vizyonda Hitman ile Agent 47’yi gördüğümüz durumda şu anda merakla beklenen bir diğer yapım ise World of Warcraft gibi milyonlarca online oyuncu sayısına sahip olan oyunun 10 Haziran’da çıkacak olan Warcraft filmi olarak dikkat çekiyor. Listeye Need for Speed, Mortal Kombat, Street Fighter, Prince of Percia, Far Cry, Resident Evil ve Tomb Raider falan da eklenebilir tabii.

Herhalde bu işte oldukça iyi para var ki bu sefer de bir diğer sevilen oyunlardan The Witcher serisinin filmi geleceği duyuruldu. 2017 yılında vizyona girmesi planlanan filmin yapımcısı Sean Daniel Company olacak. Bu firma da asıl çıkışını Mumya serisi ile yapmıştı. Şimdi ise The Witcher için kollar sıvanıyor.Filmde haliyle ana karekterimiz The Witcher, yani Geralt of Rivia olacak. Fakat söylenilene göre film oyunun tam anlamıyla adapte edilmiş hali olmayacak. Sanırız karakterler üzerinden farklı konu ile gidecek olabilirler.

Oscar adaylığı bulunan Tomasz Baginski tarafından yönetmenlik koltuğu alınan film için oyuncu kadrosuna ait bir bilgi bulunmuyor. Fakat ben gelen bilgilerden hiç hoşnut olmadığımı belirtmek isterim.Biraz önce bahsettiğim Hitman, yani Agent 47 filminde de sadece bizim efsanevi ajanımız konu alınmış, asıl Hitman hikayesinden ve bizim bildiğimiz Ajan 47’den çok farklı bir yapım görmüştük. Evet bol aksiyonlu ve izlettiren bir film. Ama Hitman olarak sürülen filmde gizlilik asıl amacı olan bir hayalet gibi ilerleyen Agent 47 nedense filmde pata küte dalıp 30-40 kişiye ortada bir yerde kafa tutabiliyor. Tamam adam yetenekli ama asıl oyundaki gizlilikle alakası olmaması bir hayli üzücüydü. İnşallah The Witcher’ın başına böyle bir şey gelmez diyelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0