• Anasayfa
  • Sinema
  • THY'den ABD Twitter Listesine Bodoslama Giren, Batman ve Superman Filmi İçin Hazırlanmış İki Süper Reklam

THY'den ABD Twitter Listesine Bodoslama Giren, Batman ve Superman Filmi İçin Hazırlanmış İki Süper Reklam

0
0
0
0
0
Batman ve Superman filmine sponsor olan şirketlerden Türk Hava Yolları, bu vesileyle hayali şehirler Gotham ve Metropolis’e seferler düzenlemeye başladığını anlatan reklam videoları yayımladı.
25 Ocak tarihinde resmi YouTube hesabından yayımladığı Batman ve Superman videosuyla 25 Mart 2016’da vizyona girecek olan filme sponsor olduğunu duyuran Türk Hava Yolları, yine uluslararası platformda ses getirecek iki video daha yayımladı.

NFL final maçının devre arasında yayımladığı reklamlarla ABD Twitter listelerine bodoslama girmeyi başaran ve ‘Dünyanın en çok noktasına uçuş yapan havayolu şirketi’ olan THY, bu reklamlarda hayali şehirler Gotham ve Metropolis’e seferler düzenliyor. (‘işleri büyüttük, olmayan şehirlere bile sefer düzenliyoruz’a getirmişler, güzel de olmuş)Bruce Wayne rolündeki Ben Affleck’le birlikte Lex Luthor rolündeki Jesse Eisenberg’i uçağın içinde gördüğümüz reklam, Gotham ve Metropolis şehirlerine uçuş bileti kazanmak için yapılmış bir kampanyayla tanıtılıyor. 
 

Mart ayında gösterime girecek olan film, 2013 yılındaki Man of Steel filminin devamı olacak. Önceki Superman rollerinde olduğu gibi bu filmde de Henry Cavill’i Superman rolüyle izleyeceğiz. 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0