• Anasayfa
  • Sinema
  • Transformers 10 Yıl İçerisinde 4 Yeni Filmle Tekrar Geri Dönüyor

Transformers 10 Yıl İçerisinde 4 Yeni Filmle Tekrar Geri Dönüyor

3
0
0
0
0
Hasbro Stüdyoları‘nın başkanı Stephen J. Davis, MIP Junior Konferansı’nda yaptığı konuşma esnasında Transformers hayranlarını fazlasıyla sevindirecek bir duyuruda bulundu: Transformers serisine 4 yeni film daha geliyor!
Dev robotlar 2017'de beyazperdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Hasbro Başkanı Brian Goldner, yeni planları doğrultusunda Transformers 5'in 2017 yılında vizyonda olmasını hedeflediklerini duyurdu. Daha evvel gelen bilgiler, bu filmin 2016'da gösterime gireceği yönündeydi, ama görünüşe göre aceleci davranılmak istenilmiyor.

Paramount Pictures önderliğinde hazırlanacak olan Transformers 5'in arkasında senarist ve yapımcı olarak Akiva Goldsman'ın olması, yönetmen koltuğunda da Michael Bay'in olması bekleniyor.Tabii Transformers için tek plan bu değil. Söylenenler, Transformers serisine birden fazla devam filminin geleceği, bunların haricinde de spinoff, yani yan filmlerin de hazırlanacağı yönünde. Sizin anlayacağınız, bu robotları görmeye devam edeceğiz.Bu arada, Paramount'un hazırladığı 4 Transformers filminin şimdiye kadar toplamda 3 milyar 760 milyon dolarlık gişe hasılatı elde ettiğini belirtelim.

Transformers bu haberle birlike serisi altın çağını yaşayacakta diyebiliriz. Çünkü şu anda yapımı süren Transformers 5 ve bir animasyon filmiyle birlikte, gelecek 10 yıl içerisinde birçok yeni filmin daha seriye ekleneceği müjdelendi.Hasbro Studios'un başkanı Stephen J. Davis tarafından yapılan açıklama, gelecekte Transformers filmlerinin arasında boğulacağımıza işaret ediyor diyebiliriz. Gelin isterseniz Davis'in açıklamalarına bir göz atalım.

"Çok yakında Hasbro, Paramount ve Michael Bay ile diğer ortaklardan yeni bir Transformers filmi göreceğinizi biliyorsunuz. Açıkça söylemek gerekirse bir toplantıyı yeni bitirdik ve saatlerce Transformers serisinin geleceği hakkında konuştuk. Gelecek 10 yıl içerisinde serinin akıbetini belirlemek istiyorduk ve bunu başardık diyebilirim. Akiva Goldsman yönetimindeki 9 kişilik harika bir senarist ekibi de bu toplantılara katıldı ve serinin önümüzdeki 10 yıl içerisinde bize neler sunacağını belirlediler. Aynı şekilde televizyon ekranları ve dijital platformlar için de benzer toplantılar gerçekleştirildi. Sonuç olarak şunu söyleyebilirim ki, Transformers 5 yolda. Aynı şekilde 6, 7, 8 ve 9. filmlere de hazırlıklı olun!"
İşte bu sözlerle serinin en az dört filminin daha yolda olduğunu ve yanına ek olarak çeşitli animasyon filmleri ve belki de bir televizyon dizisinin yapılacağının müjdesini vermiş oldu diyebiliriz.

Serinin son vizyona giren halkası Transformers: Age of Extinction, 1.1 milyar $'lık gişe hasılatıyla büyük bir başarı elde etmişti.
 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0