• Anasayfa
  • Sinema
  • Ünlü Animasyon Filmi Arabalar'ın Mad Max Tarzı Eğlenceli Fragmanı

Ünlü Animasyon Filmi Arabalar'ın Mad Max Tarzı Eğlenceli Fragmanı

1
0
0
0
0
Mad Max efsanesi dünyayı kasıp kavururken filmin ilham verdiği pek çok yaratıcı ve eğlenceli işler de ortaya çıkmaya devam ediyor.
Mad Max: Fury Road vizyona çıkalı neredeyse bir aya yakın bir süre oldu ancak biz hala filmin etkisinden çıkabilmiş değiliz. 

Konusu, konunun ele alınışı ve artık ''abi yeter bir mola verin'' dediğimiz aksiyon sahneleri ile film gerçekten muazzam. Peki Mad Max'in o efsane dünyası, o bolca aksiyon, yine başka bir efsaneye aktarılsaydı nasıl olurdu?Pixar Animasyon Stüdyoları dediğimizde aklımıza pek çok efsaneleşmiş işleri gelir. Bu işlerden biri de 2006 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayan animasyon filmi Cars (Arabalar). YouTube'a 30 Nisan'da katılmış, yani anlayacağınız daha çok yeni olan CineMash isimli kanal, farklı filmlerin fragmanlarını birbirleriyle karıştırarak ortaya yeni bir fragman çıkarıyor.

Dediğimiz gibi YouTube'da henüz yeni olan kanalın sadece sekiz videosu bulunmakta. Ancak kanalın yaptığı son video oldukça ilgi çekici. Mad Max filmini duyduğumuz anda aklımıza muhtemelen filmdeki efsane arabalar gelir. Zaten filmin arabaları öyle popüler oldu ki, lego setlerini yapanlardan tutun da arabaların dövmelerini yaptıranları bile gördük.CineMash kanalı da, Mad Max ile harmanlamak için bir film aramış. Büyük ihtimalle ''içinde bolca araba olan birşeyler olsun'' diye düşünmüş. Sonuç olarak da Pixar'ın Arabalar filmini Mad Max fragmanına uyarlamış. Ortaya çıkan iş bizim çok hoşumuza gitti.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0