Ve ''The Simpsons'' Efsanesi Bitiyor

2
1
1
0
0
90'larda neyse günümüzde de o olan efsane televizyon serisi ''The Simpson'' için yolun sonu artık görünmeye başladı.
Amerikan televizyon tarihinin en iyi animasyon serilerinden biri olan (hatta çoğuna göre en iyisi) The Simpsons efsanesi bir süre önce 27. sezonuna başlamıştı. 

Ulaştığı sezon sayısı ile Simpsons, Amerikan televizyon tarihinin en uzun süre yayında kalan sitcom'u ve animasyon serisi olma başarılarına da erişmiş durumda. Ancak, daha öncelerde de sık sık gündeme gelen şey, sanıyoruz bu sefer en ciddi haliyle karşımızda; Simpsons artık bitiyor.Serinin başındaki isim olan Al Jean'in bu hafta verdiği bir röportaj, dizinin kaderi ve geleceği hakkında önemli şeylerin de ortaya çıkmasını sağladı. Hollywood Reporter'a konuşan Jean, diziyi ne kadar çok sevdiğini, buna rağmen sonu hakkında yavaş yavaş ekip içinde konuşmaya başladıklarını dile getirdi.

Seslendirme ekibi başta olmak üzere dizide görevli çoğu kişiyle 28. sezonun sonuna kadar anlaşmaları bulunduğunu söyleyen Jean, ''28. sezonun sonunda yeni bir veya birkaç sezon için anlaşmama ihtimalimiz bulunmakta. Yani 28. sezonda final yaparsak bizim açımızdan süpriz olmaz. Ancak benim hedefim bu finali 30. sezonda gerçekleştirmek. Tabi bunun için de yeniden ekiple anlaşmamız gerekiyor'' ifadelerini kullandı.''Bana sorarsanız, dizinin finali için en iyi sezon 30. sezon olur. Ancak daha önceden de yanlış düşündüğüm konular olmuştu. Mesela diziye ilk başladığımda 5 sezonun ideal olduğunu düşünmüştüm'' diyen Jean, Homer ile Marge'ın ilişki durumlarında bazı çalkantılar olabileceği konusunda da ipuçları verdi.

Bakalım televizyon tarihinin en efsane serilerinden biri olan ve dünyanın dört bir yanında ciddi bir hayran kitlesi bulunan Simpsons, hedef olan 30. sezona ulaşabilecek mi? Yoksa dizinin sonu oldukça yakın mı?

Kaynak: GameSpot
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0