Warcraft Filmi İçin Türkçe Fragman da Geldi!

0
0
0
0
0
Warcraft Filmi İçin Türkçe Fragman da Geldi!
World of Warcraft oyununun sinema uyarlaması olacak olan Warcraft filmi için dün yayınlanan fragmanın ardından gece saatlerinde bir de Türkçe fragman geldi.
Dün başlayan ve Blizzard Entertainment dünyasının en önemli etkinliği olan BlizzCon ile ardı ardına bombalar gelmişti. Blizzard'ın yaptığı World of Warcraft için b ek paketi hakkında bilgiler, oyunun filmi olacak olan Warcraft için ilk uzun fragman, Starcraft II: Lagacy of Void için hem detaylar hem de yeni video, Heroes of the Storm için yeni kahramanlar ve oyun türleri, Diablo III için yeni özellikler, merakla beklenen Overwatch için yepyeni detaylar ve ön satışa çıkması, Hearthstone için de bazı detaylar gibi birçok detayı bizlere sunan Blizzard, özellikle bu firmanın yapımlarını takip edenler için muhteşem bir gün geçirmelerine sebep oldu.

Dün gelen bunun gibi birçok bilginin yanı sıra sinema sektörünün gözleri de bu etkinlikteydi. Legendary Pictures ortaklığıyla yapılacak olan Warcraft filmi için geçtiğimiz günlerde Teaser yayınlayıp dünü gösteren videonun ardından merakla beklenen uzun fragman da yayınlandı. Çıkar çıkmaz sizlere buradan gösterdiğimiz fragmanın bir de UIP Filmcilik tarafından Türkçe dublaj fragmanı da yayınlandı.
 

Yukarıda görebileceğiniz fragrmanda "Çok Yakında" denilmesi kafalarda soru işareti oluşturuyor olmasın. Çünkü filmin 10 Haziran 2016'da çıkacağı kesin, Ülkemizde de 10 Haziran'da, yani dünya ile aynı anda hem alt yazılı hem de Türkçe dublajlı olarak sinemalardaki yerini alacak. Diğeri ise seslendirmeler nedense bana çok kötü geldi. Yani Orc sesi yapacağız derken mekanik bir robot sesine geçmiş gibi hissettim şahsen. Ama Blizzard'ın ve Legendary'nin Türkçe olarak da filmi yayınlayacakları da buradan belli oluyor. Bu da apayrı ve güzel bir detay.

Son olarak film hakkında Türkçe ve sürekli güncel bilgiler almak için buradan resmi Türkçe sitesine ve buradan da resmi Türkçe Facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca meraklısına sitesinde yer alan Türkçe hikayesini de aktaralım;

"Barışçıl Azeroth krallığı, yok olan ülkelerinden kaçarak yeni bir koloni arayışında olan ORK savaşçılarıyla karşı karşıya kaldığı bir savaşın eşiğinde durmaktadır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkımla karşılaşırken diğeri de yok olmayla karşı karşıya kalır. Bu zıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.

Böylece savaşın birçok yüzünü gösteren ve herkesin bir sebep uğruna savaştığı, görkemli bir güç ve fedakarlık efsanesi başlar."


3D teknolojisini kullanarak gelecek olan film aynı zamanda IMAX 3D teknolojisiyle de sahne alacak. Bakalım.. Merakla ve dört gözle bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0