Warcraft Filminin Çekimleri Ne Zaman Bitecek?

0
0
0
0
0
Blizzard tarafından geliştirilen ve hatrı sayılır miktarda oyuncusu olan Warcraft serisinine özel filmin çekimlerine epeyce bir süre önce başlanmıştı ve nihayet filmin çekimleri sonra ermek üzere.
Blizzard tarafından geliştirilen ve hatırı sayılır miktarda oyuncusu olan Warcraft serisinine özel filmin çekimlerine epeyce bir süre önce başlanmıştı ve nihayet filmin çekimleri sonra ermek üzere. Ancak tabi ki çekimlerinin sonra ermesi demek filmin bitiyor olması demek değil. Daha filmin kurgusu ve montajlarının yapılması gerekiyor. Kaldı ki Warcraft gibi fantastik bir evreni konu alan bir filmde epeyce özel efektin bulunacağını düşünürsek Warcraft filminin çekimlerinden ziyade kurgu ve özel efektlerinin çok daha fazla vakit alacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Filmin montaj ve kurgusunun bitiminden sonra filmden çıkarılacak sahnelerin belirlenmesi işleminden sonra film tamamen hazır olacak. Zaten daha öncesinden de Warcraft filminin 2016 yılında vizyona gireceği söylenmişti.

Söylentilere göre Warcraft filminin çekimleri 1 ay içerisinde sona erecek gibi görünüyor. Ancak daha öncesinden de belirttiğimiz gibi çekimlerin bitmesinden sonra kurgu ve montaj aşamasına geçilecek. Ancak filmin çekimlerinin bitmesinden sonra film setinden bazı resimler, bazı kısa videolar vs gibi bilgiler yayınlanmaya başlayacaktır. Her halükarda beklemekten başka bir şey gelmiyor elden.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0