Warcraft Filminin Yeni Fragmanı 360 Derece Video Olarak Geldi

0
0
0
0
0
Warcraft Filminin Yeni Fragmanı 360 Derece Video Olarak Geldi
Horde ve Alliance’ın amansız mücadelesi en sonunda beyaz perdeye gelecek ve yıllardır milyonları bilgisayar başına kitleyen Warcraft oyunu sonunda 2016 yılında bir sinema filmi olarak karşımıza çıkacak.
Geçtiğimiz günlerde San Diego Comic Con kapsamında düzenlenen etkinliklerde posterleri gün yüzüne çıkan filmin dün de Legendary Pictures’ın YouTube hesabında görülen video, oyunun ve serinin tüm hayranlarını sabırsızlandırdı.

Bir gryphonun (aslan gövdeli, kartal) sırtında birinci kişi açısından gördüğümüz 360 derecelik videoda bulutların arasından Azeroth’un semalarında geziyoruz ve 360 derecelik videonun avantajları sayesinde görüşümüzü dilediğimiz yere yönlendirerek şehrin istediğimiz yerine bakabiliyoruz. Ardından da yeniden bulutların arasında kayboluyor ve tüylerimiz diken diken bilgisayar karşısında bir süre donakalıyoruz.

Warcraft: Orcs and Humans ile başlayan efsane World of Warcraft ile 10 milyonun üzerinde oyuncuya ulaşmış ve en çok oynanan bilgisayar oyunlarından birisi olarak tarihe geçti. (gelse de izlesek artık yeter. For the Alliance!!!)
 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0