Warner Bros, Batman'in Yer Aldığı Yeni Bir Filmin Geleceğini Duyurdu!

2
2
0
0
0
Batman v Superman: Dawn of Justice'ten memnun kalan WB, yeni bir Batman filminin geleceğini açıkladı.
Süper kahraman filmlerinin çıkış yaptığı bu dönemde, sinema sektöründeki diğer filmler düşüş yaşıyor. Film yapımcılarının bu durumdan memnun olduğunu söyleyemeyiz ancak iyi bir kahraman kadrosuna sahip olan Warner Bros gibi yapımcılar, şu an sektörün liderliği için birbiriyle yarışmaktan gayet memnunlar.

Son zamanların en çok eleştirilen filmlerinden birisi olan Batman v Superman: Dawn of Justice, vizyona girmesinden sadece birkaç hafta sonra 800 milyona dayandı. Şu ana kadar çekilmiş en iyi çizgi roman uyarlaması olan film, yaptığı hasılatla Warner Bros'un cesaretlenmesini ve yeni projelere de ışık yakmasını sağladı. Bugün yapılan açıklamalara göre, bu projelerden birisi de uzun süredir konuşulan Batman filmi.Sadece Batman'in bulunduğu ve Batman'in anlatıldığı bir film çekileceğini duyurarak bizleri heyecanlandıran WB, bu filmin Batman'i oynayan kişi, yani Ben Affleck tarafından yönetileceğini de belirtti. Tipi, duruşu, kalıbı ve davranışlarıyla şimdiye kadar ki en iyi Batman olan Ben Affleck, küçümsenmeyecek bir yönetmenlik kariyerine de sahip. Bu nedenle WB'nin bu görevi ona devrettiğini düşünüyorum.

Filmin ne zaman vizyona gireceği hakkında herhangi birşey söylenmedi ancak çekimleri başlayan Justice League'den daha sonra olacağına kesin gözüyle bakılıyor.
2
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
0
0
0