Warner Bros'tan 'Batman v Superman' ile 'Suicide Squad' Sergisi!

0
0
0
0
0
Warner Bros, çizgi roman hayranlarının rüyalarına girecek, ''ah orada bende olaydım'' naraları attıracak mükemmel bir sergi açtı.
Disney'in kanatları altında son 8 senedir beyaz perdede ipleri elinde tutan Marvel'ın çizgi roman sektöründe olduğu gibi sinema sektöründe de en büyük rakibi yine DC Comics olacak.

''Sen Disney ile çalışıyorsan ben de kendime sağlam bir yapım şirketi bulurum'' dercesine Warner Bros'un kanatları altına giren DC Comics, 'Batman v Superman: Dawn of Justice' ile sinematik evreninin temellerini atmıştı (şimdi çıkıp Man of Steel'le atıldı falan demeyin, Man of Steel yapıldıktan çok daha sonra DC böyle bir karar aldı).Marvel'ın Avengers'ına koz olarak Justice League'i beyaz perdeye taşımaya hazırlanan DC Comics, ilk filmi ile 'Trinity'i (Superman, Batman ve Wonder Woman) bizlere sunmuştu. Warner Bros ve DC ortaklığında bu yıl gelecek bir diğer film ise Suicide Squad. Ağustos ayında vizyona girecek film daha şimdiden heyecanla beklenmekte.

Yeni Joker'imizi, -muhtemelen- bomba gibi bir Harley Quinn'imizi ve çizgi romanlardan aşina olduğumuz pek çok karakteri barındıran film, kuşkusuz yılın en önemli süper kahraman filmlerinden biri.İşte Warner Bros, DC Comics'in beyaz perdedeki bu hızlı girişini hayranalara daha da dolu dolu yaşatmak için hem Batman v Superman, hem de Suicide Squad filminde bulunan kostüm, ekipman, aksesuar vb şeylerin dolu olduğu ve bir çizgi roman severin muhtemelen ''beni buraya gömün'' diyeceği mükemmel bir sergi açmış. Sergide yok yok dersek herhalde yanlış olmaz. DC Comics de bir kıyak geçerek segiye gidemeyecek hayranlara küçük bir gezinti videosu paylaşmış.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0