Wolverine 3 Çekimleri Başladı! Film +18 Olarak Geliyor!

1
0
0
0
0
Son bir kez Hugh Jackman'ı Wolverine olarak göreceğimiz Wolverine 3 filminin çekimleri başladı. Ayrıca film, Deadpool'un ardından Fox'un ikinci R-Rated (+18) filmi olacak.
2000 yılından beri X-Men kadrosunun değişmez ismi olan ve rolü ile artık özdeşleşen Hugh Jackman, son kez pençelerini çıkaracak. X-Men'in en asisi Wolverine, üçüncü ve son filmi ile gelmeye hazırlanıyor.

Hugh Jackman reisi de son kez Wolverine olarak göreceğimiz filmin çekimleri çoktan başlamış durumda. Alışık olduğumuz Wolverine'den ziyade daha yaşlı, olgun ve muhtemelen artık bütün bu aksiyondan bıkmış bir Wolverine'i göreceğimiz filmin söylenenlere göre ''Old Man Logan'' çizgi romanından da izler taşıması bekleniyor.Tabii o çizgi romanda iki kilit rol vardı; Hawkeye ve Hulk. Ancak bu karakterlerin film hakları Marvel'ın elinde. Yani Fox'un bu karakterleri kullanması gibi bir durum söz konusu değil. Gerçi çizgi romanın yaratıcı isimlerinden Mark Millar, bir süre önce yaptığı açıklamada hikayeyi filme aktarma konusunda Hawkeye'a ihtiyaç olmadığını, hatta Hawkeye'ın yerinin Cyclops ile doldurulabileceğini söylemişti. Gerçi Old Man Logan'da Logan'ın 'emekli' olmasına sebep olan şeyden sonra Cyclops'un çıkıp gelmesi ne kadar tutarlı olur bilinmez ancak ben de Millar'a katılmaktayım.Hawkeye'ın yeri rahatlıkla doldurulabilir. Asıl önemli olan Hulk'un yeri. Neyse daha fazla çizgi roman spoiler'ı vermeden; Wolverine 3'ün tıpkı Deadpool gibi R-Rated olarak geleceği de doğrulandı.

R-Rated'ın olayı +18 olması ancak Deadpool'da bu sınır +15'e kadar çekilmişti. Yani benzer durum Wolverine 3 için de geçerli olabilir. Her halükarda sonunda o yırtıcı, sinirlendiğinde karşısındaki paramparça eden bir Wolverine görerek Hugh Jackman reise -ve muhtemelen uzun bir süre de Wolverine'e- veda etmek güzel olacak. Wolverine 3, 3 Mart 2017'de vizyona girecek.Bu arada süper kahraman filmlerinin R-Rated da ne denli başarılı olabileceğini, hatta insanların çoğunun istediğinin bu olduğunu gösteren Deadpool reise bir kez daha teşekkürler.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0