• Anasayfa
  • Sinema
  • ​Deadpool'un Ardından Wolverine'in Yeni Filmi de ''R-Rated'' Olarak Geliyor!

​Deadpool'un Ardından Wolverine'in Yeni Filmi de ''R-Rated'' Olarak Geliyor!

1
0
0
0
0
Yetişkinlere yönelik yapılan süper kahraman filmlerin ne derece başarılar elde edebileceğini gösteren Deadpool, Fox'u daha fazla benzer türde filmler yapmak adına cesaretlendirdi. 
Bir süper kahraman filmine nazaran oldukça düşük bir bütçe ile çekilen, bu rağmen gişede ezip geçmediği rekor bırakmayan Deadpool, yapımcı şirket Fox'un da süper kahraman filmlerine olan bakış açısında radikal bir değişikliğe sebep olmaya başladı.

Deadpool'un ilk filminin elde edeceği başarı henüz belli olmadan ikinci filmi onaylayan Fox, bu durumu sonraki film planlamasında da devam ettireceğe benziyor. Deadpool'un ilk filmi ''R-rated'' derecelendirmesi ile vizyona girmişti. Bu derecelendirme filmin aşırı şekilde şiddet ve cinsellik içerdiğini belirtmekte, nitekim Deadpool da öyleydi. Zaten bu sebeple film 15 yaş sınırı ile vizyona girmişti.Fakat Fox'un bu durumu Deadpool'a mahsus olarak bırakma niyeti yok gibi. Zira New York Toy Fair etkinliğinde Fox, Hugh Jackman'ı son kez Wolverine olarak göreceğimiz ''Wolverine 3'' filminin ''R-rated'' olacağını açıkladı. Böylece Deadpool'un ardından Wolverine 3 filmi de Fox'un elinden çıkan ''R-rated'' süper kahraman filmlerine eklenmiş olacak. Tabi Fox'un tek hamlesi bu değil. X-Men evreninde önemli bir yere sahip olan ve muhtemelen Deadpool'u da içinde göreceğimiz ''X-Force'' filmi de ''R-rated'' olacak. E bir de Deadpool'un ikinci filmi var. Yani anlayacağınız Fox, sonunda çizgi roman filmlerinin ''R-rated'' olması gerektiği gerçeğini kabullenmiş ki bu bence de böyle olmalı. Dediğimiz gibi Hugh Jackman'ı son kez Wolverine olarak göreceğimiz Wolverine 3 filminde sonunda insanları pençeleri ile kesip biçen gerçek, vahşi Wolverine'i görebileceğiz. Bu arada filmde Deadpool'un da uzun şekilde olmasa da gözükme ihtimali mevcut.

Umarız Fox'un bu hamlesi ve Deadpool'un gişede elde ettiği başarı, Marvel ve Dc'yi de ''R-rated'' filmler çıkarma konusunda teşvik eder.

Kaynak: Gizmodo
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0