• Anasayfa
  • Sinema
  • ​X-Men: Apocalypse Filminde Quicksilver Sahneleri Nasıl Çekildi?

​X-Men: Apocalypse Filminde Quicksilver Sahneleri Nasıl Çekildi?

0
0
0
0
0
Bugün bir Quicksilver kolay yetişmiyor. Sinemanın ''fişşek'' çocuğu beyaz perdeye taşınırken kamera arkasında neler olup bitiyor?
Birkaç hafta önce ülkemizde vizyona giren X-Men: Apocalypse, serinin hayları tarafından -bazı küçük sıkıntıları olsa da- genel olarak beğenilmişti. Serinin ilk filmlerinin aksine sonunda doğru düzgün bir X-Men takımının oluşumuna, daha genç ve yeni oyuncular ile tanık olduğumuz film, serinin kendinden önceki filmlerinin üstüne de adeta bir çarşaf sererek bizlere yeni bir X-Men evreninin kapılarını açmıştı.

Filmde daha önceki serilerden tanıdığımız pek çok mutantın yanı sıra ilk kez karşımıza çıkan (bu söylediğim film bazında geçerli) bazı mutanları da gördük. Ancak şüphesiz filmde bütün gözler Quicksilver'daydı.İlk olarak Days of Future Past'te karşımıza çıkan ve gerek Evan Peters'ın oyunculuğu, gerekse karakter profili ile oldukça beğeni toplayan Quicksilver, Apocalypse filminde de az ama öz sahneleri ile hafızalara kazındı. İşte bu sahnelerden en bombası olan ''X Mansion'' sahnesinde Quicksilver'ın o müthiş performansını gelin bir de kamera arkası görüntüleri ile izleyelim.
 
 

 Bu da X-Men: Days of Future Past filmindeki sahnenin kamera arkası


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0