X-Men: Apocalypse'ten Özel Cyclops Klibi!

1
0
0
0
0
X-Men takımının lideri Cyclops, yeni film Apocalypse ile sonunda adam akıllı bir origin hikayeye kavuşacak. Bu konuda emin konuşmamızın sebebi ise gelen özel Cyclops klibi.
Vizyona girmesine artık sayılı günler kala X-Men:Apocalypse filmiyle alakalı tanıtım videolarının sayısı da giderek artmış durumda. Orjinal X-Men ekibinin oluşum sürecini yeniden anlatacak ve bunu anlatırken Apocalypse gibi ciddi bir düşmanı kullanacak olan film, uzun süredir beyaz perdede hakettiği değeri bir türlü göremeyen ekibin önemli mutantlarının da yeniden, yeni şekilde yükselişini konu alacak.

Bu mutantlardan biri de şüphesiz Cyclops. Çizgi roman evreninde X-Men'in en önemli yüzlerinden olan ve orjinal ekibin lideri konumundaki Cyclops, önceki film serilerinde hiç de hoş karşılamadığımız bir şekilde yansıtılmıştı (güçlerini düzgün kullanamayan, ezik, doğru düzgün liderlik edemeyen vs).Ancak Cyclops bunu haketmeyen karakterlerin başında geliyor. Hatta Cyclops, tek başına bir solo film haketen bir numaralı mutant konumunda benim için. Neyse ki yönetmen Bryan Singer bu sefer güzel bir Cyclops orginini yansıtacak gibi duruyor. Filme dair gelen Cyclops özel klibi de bunu başarılı bir şekilde göstermekte.
 
X-Men: Apocalypse, 19 Mayıs'ta vizyonda olacak. Filmin IMAX için biletleri bir süre önce ön satışa çıkmıştı, normal biletler de birkaç gün içinde ön satışa sunulur.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0