Yeni Spider-Man Filminin İsmi Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Yeni Spider-Man Filminin İsmi Belli Oldu!
Captain America: Civil War'da görünen yeni Spider-Man'in filminin ismi açıklandı.
Yaptığı süper kahraman filmleriyle sinema sektörüne damga vuran bir diğer yapımcı, Marvel, Captain America: Civil War'da ilk defa görünen Spider-Man'in filminin ismini resmi olarak açıkladı. Bir süre akıbeti belirsiz olan film, Captain America: Civil War için yeni bir Spider-Man yaratılmasıyla birlikte gündeme gelmişti ve Spider-Man filminin çekileceği kesin olarak açıklanmıştı. Şimdi de yeni filmin isminin "Spider-Man: Homecoming" olacağı belirtildi.

Bu filmde Spider-Man'in oluşum sürecinin anlatılacağını düşünebilirsiniz ancak bazı kaynaklara göre önceden 2 kere çekilmiş olan filmin bu yeni versiyonunda o süreç atlanacak. Spider-Man'in yerel suçlularla uğraşmasını ele alacak filmdeki ana konu, Spider-Man'in bir şekilde Iron Man'in, yani Tony Stark'ın dikkatini çekmeyi başarması.
 


Marvel tarafından paylaşılan fotoğrafta filmin ne zaman vizyona gireceği da belirtilmiş. Gelecek sene 7 Temmuz tarihinde izleyicilerle buluşacak olan filmin çekimlerinin başladığını veya kısa bir süre sonra başlayacağını düşünüyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0