Yeni Star Wars Filmi Rouge One'ın İlk Resmi Fragmanı Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Yeni Star Wars Filmi Rouge One'ın İlk Resmi Fragmanı Yayınlandı!
Star Wars'un seriden bağımsız ilk filmi Rouge One'ın resmi fragmanı yayınlandı. Serinin bir sonraki filmi için sabırsızlanan Star Wars hayranlarına Rouge One ilaç gibi gelecek.
Geçtiğimiz yılın sonunda vizyona giren Star Wars serisinin 7. filmi  “Güç Uyanıyor” ile yeniden gündeme oturan efsanenin ilk bağımsız filmi için geri sayım başladı. 2016 yılı sonlarında vizyona girecek “Rouge One: Bir Star Wars Hikayesi” adlı filmin ilk resmi fragmanı bugün yayınlandı.

 Star Wars Rouge One'ın Konusu Ne?

Serinin ilk ve ikinci üçlemesinden tamamen bağımsız olan “Rouge One”, son filmin devamı niteliği de taşımayacak. Ara film olarak nitelendirilebilecek yapımda bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen “ölüm yıldızı” planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatıyor.
 

 Bir Star Wars Hikayesi Ne Zaman Geliyor?

Star Wars resmi YouTube kanalından yayınlanan yaklaşık 2 dakikalık fragman şimdiden 500 bin kişi tarafından izlenmiş durumda. Filmin bu yılın Kasım aylarında vizyona gireceği de resmen açıklandı. Bakalım bağımsız SW hikayesi, serinin 8. filmi için sabırsızlanan hayranların beğenisini kazanacak mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0