​Yeni Wolverine Filminden Görüntüler: Karşınızda Yaşlı Wolverine

1
1
0
0
0
Hugh Jackman reis emekli oluyor, pençeleri duvara asıyor. İşte karşınızda yaşlı Wolverine.
Rolü ile özdeşleşen oyuncular dediğimiz zaman akıllara gelen ilk isimlerden biri şüphesiz Hugh Jackman'dır. 2000 yılında ilk X-Men filminde üstlendiği ve yıllardır canlandırdığı Wolverine rolü ile bütünleşen Hugh Jackman, son bir kez pençelerini taktı ve kamera karşısına geçti.

X-Men: Apocalypse ile yeni ve daha genç bir X-Men ekibi oluşturan Fox, eski ekibin en kilit ismi olan Hugh Jackman ile de artık vedalaşmak üzere. Wolverine 3 ile son kez karşımıza çıkacak Hugh Jackman, filmde de yaşlı Wolverine'i canlandıracak. Bugün ise 'Old Man Logan' çizgi romanından esinlenilerek yapılan filmden yaşlı Wolverine'e ait ilk görseller sızdırıldı.Görsellerde de gördüğünüz üzere filmde Profesör Xavier da bulunmakta. İyice yaşlanmış ve oldukça bitkin bir şekilde gözüken Profesör X'in hikayede nasıl bir rol üstleneceği ise merak konusu. Sızdırılan görsellerde bir diğer dikkat çeken konu Wolverine'in yanındaki küçük kız. Genç aktörün önemli bir rolde olup olmadığı henüz bilinmiyor. Ancak bazı kaynaklarda küçük kızın Laura Kinney'in genç hali olduğu söylenmekte.Laura Kinney kim diye de soracak olursanız kendisi Wolverine'in manevi kızı gibi bir şey dersek yanlış olmaz. Daha bilindik adı ile X-23, Wolverine'in tabii tutulduğu 'Weapon X'programından çıkan bir mutant. Yaşlı Wolverine'in bulunduğu filmde genç, hatta çocuk yaşta bir X-23'ün karşımıza çıkması ise ileride daha olgun, büyümüş bir X-23 görme ihtimalimizi de güçlendiriyor.

Wolverine 3, 3 Mart 2017'de vizyona girecek. Bu arada hem Wolverine'in, hem de dolayısıyla Hugh Jackman reisin beyaz perdedeki evrimini bu haberimizdeki videodan izleyebilirsiniz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0