Yeni Yılda Ekrana Dönecek The Flash ve Arrow'dan İki Yeni Fragman!

1
1
0
0
0
Süper kahraman tutkunlarının her yeni bölümlerini iple çektiği iki dizi olan The Flash ve Arrow'un yeni yılda yayınlanacak bölümlerinden fragmanlar geldi.
Süper kahramanlar, beyaz perdede yakaladıkları başarının ardından televizyon sektöründe de boy göstermeye başladılar. Bu bağlamda bulunan süper kahraman dizilerinden ülkemizde de ciddi şekilde bir takipçi kitlesine sahip olan The Flash ve Arrow, sezon ortasında kısa bir mola vermiş durumdalar.

İşlerin iyice karıştığı iki dizi, aynı evreni paylaşmakta ve 2016 yılında hem Arrow, hem de The Flash dizisindeki çoğu karakteri ''Legends of Tomorrow'' dizisinde, bir nevi ''süper kahramanlar buluşması'' şeklinde izleyeceğiz. Kısa bir süreliğine araya giren iki dizi ise, 19 ve 20 Ocak 2016'da yeni bölümleri ile tekrar izleyiciyle buluşacak.''O zamana kadar ne yapacağız ya?!'' diye üzülenlerden iseniz, bu üzüntünüzü her iki diziden gelen yeni bölüm fragmanları ile bir nebze olsa dindirebiliriz
 
 

Bu arada ''crossover''ın çoşacağı Legends of Tomorrow dizisinin de fragmanını şuraya bırakalım.
 

Son olarak ''Arrow'' dizisinin yıldızı Green Arrow'un aslında çizgi romanlarda nasıl bir kahraman olduğuna ve gerçek hikayesine bu haberimizden göz atabilirsiniz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0