Yok Artık! Mustafa Topaloğlu Uzay Filmi Çekiyor

0
0
0
0
0
Uzaylı türkücü lakaplı Mustafa Topaloğlu bir uzay filmi çekiyor!
Uzaylı lakaplı Mustafa Topaloğlu yine yaptı yapacağını. Birçok yerde kendisini uzaylı olarak nitelendiren Topaloğlu uzayda geçen bir film için kolları sıvadı. Sosyal alemde üzerine uzay üzerine yüzlerce caps yapılan Topaloğlu en son uzay temalı bir oyun olan DarkOrbit için reklam yaptığını görmüştük.

Mustafa Topaloğlu’nun senaryosunu yazacağı, Deniz Denizciler’in yöneteceği İnanılmaz Ama Gerçek filmi hakkında bilgi şu anlık çok az. Ancak bu film ikilinin birlikte çalışacağı ilk film değil. Hatırlarsanız birkaç ay önce Türk Lokumu adlı bir filmde ikisini bir arada görmüştük. Türk Lokumu’nda da Topaloğlu senaristlik yapmıştı. Türk Lokumu ise eleştirilmeye bile değmeyen bir yapım olmuştu. Umarız İnanılmaz Ama Gerçek filmi eleştirmeye değer bir yapım olur. Çok fazla umudumuz olmamasına rağmen işin içinde uzaylı birisi olunca merakları arttırıyor.
 İnanılmaz Ama Gerçek filminin görsel efektleri için Los Angeles’tan gelen bir özel ekip getirtildi. Filmin Eylül 2016 gibi sinema salonlarında olması planlanıyor. Ancak filmin çekilip çekilmeyeceği bile bir muamma. Filmin olası afişi de şu şekilde: 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0