5
0
0
0
0
Oxford Üniversitesi profesörü J.R.R Tolkien'in yazdığı "Yüzüklerin Efendisi" epik fantezi türündeki bir romandır. Yüzüklerin Efendisi için ödüllü radyo, televizyon ve film uyarlamaları yapılmıştır. Bunun yanı sıra sinema sektörüne adını yazdırdığından beri adından çokça söz ettiren efsane, genç ve yetenekli oyuncularada ilham kaynağı olmuştur.

Filmde özellikle ön plana çıkan dört isim olarak Elijah Wood,  Sean AstinBilly Boyd ve Dominic Monaghan bahsi geçen genç yetenekler arasına isimlerini altın harflerle yazdırmayı başardı. 
Sean Astin
Sean Astin
25 Şubat 1971 doğumlu ABD'li oyuncu, "Yüzüklerin Efendisi" serisinin fedakar ismi Samwise Gamgee olarak karşımıza çıkıyor. Komedi filmleriyle adından söz ettiren Sean Astin, Justice League: War ve Stan Lee's Mighty 7 gibi eserlere sesini bizlere ulaştırırken aynı zamanda Ninja Kaplımbağalar'ın yeni televizyon serisinde Raphael'i seslendirmiştir. 

 
Billy Boyd
Billy Boyd
Billy Boyd, 28 Ağustos 1968 doğumlu İskoç bir aktör. Yüzüklerin Efendisi serisinde Pippin karakteri ile ün kazanmıştır. Space Milkshake filminde başrolde yer alan Boyd, Hobbit: Beş Ordunun Savaşı için ''The Last Goodbye'' adlı şarkıyı söylemiştir.

 
Dominic Monaghan
Dominic Monaghan
Almanya doğumlu İngiliz aktör Dominic Monaghan8 Aralık 1976 doğumludur. Yüzüklerin Efendisi filmlerindeki Meriadoc Brandybuck ismi ve Lost dizilerinde ki Charlie Pace ismiyle ününü sürdürmüştür. Adından en son Molly Moon: The Incredible Hypnotist filmiyle söz ettirmiştir.
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0