Snake Eyes: G.I. Joe Origins Filminden Bol Aksiyonlu Son Fragman Geldi

6
3
1
0
0
G.I. Joe serisinin en popüler kahramanlarından olan Snake Eyes'ın filmi için geri sayımda artık sona geldik. Snake Eyes filminin final fragmanı paylaşıldı.

Dünyanın en popüler oyuncak ve çizgi film serilerinden biri olan G.I. Joe bir kez daha beyaz perdede karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu defa bütün ekiple değil, tüm zamanların en popüler karakterlerinden biri olan Snake Eyes ile yolculuğumuza başlayacağız.

Aslında o dönemde oyuncakları üreten Hasbro'nun maliyetleri kısmak için en düşük maliyetle figürünü üretebileceği bir karakter ihtiyacından doğan Snake Eyes, bir anda herkesin favorisi haline gelmişti. Snake Eyes: G.I. Joe Origins ile birlikte karakterin geçmişini de öğreneceğiz.

23 Temmuz'da vizyona girecek

snake eyes

Paramount Pictures tarafından yapılan Snake Eyes: G.I. Joe Origins filmi ile birlikte karakterin geçmişini, neden ve nasıl ninja olduğunu, neden ekibe katılana kadar sessizlik yemini ettiğini de öğrenmiş olacağız. 

Paramount tarafından paylaşılan filmin son fragmanı da, daha önce gördüğümüz sahnelere ek olarak yeni sahneler görebilmemizi sağladı. Filmin başrolündeki Henry Golding'i ninja kostümü ile gördüğümüz fragman aslında yeni bir bilgi vermiyor ancak heyecanımızı körüklemeyi başarıyor.

Golding, Entertainment Weekly'ye verdiği röportajda "Farklı bir şey görmek istedim, ve tek istediğim farklı gözükmek, farklı hissetmekti." dedi. Bu tür bir markanın başlangıcında, özellikle de Snake Eyes gibi insanların hakkında çok fazla şey bilmedikleri bir karakterle insanların karşısına çıkmanın gerçek olmak için çok iyi olduğunu söyleyen aktör, filmde maskenin arkasındaki adama ve onun hikayesine odaklanacaklarını belirtti.

Klasik karakterler filmde yer alacak

snake eyes

Fragmanda gördüğümüz bir diğer isim ise Golding'e başrollerde eşlik edecek olan Andrew Koji. Koji, Snake Eyes'ın sonradan düşmanı olan evlatlık kardeşi Storm Shadow'a can verecek. Samara Weaving ve Ursula Corbero da filmde sırasıyla Scarlett ve Baroness olarak karşımıza çıkacak. 

G.I. Joe evreni, ilk filmin de başarısına bağlı olarak zaman içerisinde genişleyebilir. Serinin hayranlarının da umudu bu yönde. Bakalım yeni ve başarılı bir sinematik evrenin doğuşuna mı şahitlik edeceğiz, yoksa film bekleneni vermeyi başaramayacak mı?

Filmin son fragmanı:

Kaynak : https://comicbook.com/movies/news/snake-eyes-gi-joe-final-trailer-watch-paramount/
6
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
3
1
0
0