Sonunda Thanos’u Gördüğümüz Üçüncü Avengers: Endgame Fragmanı Yayınlandı

148
13
8
7
6
Marvel hayranlarının heyecanla beklediği Avengers: Endgame filminin biletleri ABD’de satışa çıkarken bir de bir dakikalık fragman yayınlandı. Fragman kısa olmasına rağmen dolu dolu olarak hazırlanmasıyla dikkat çekiyor.

Marvel hayranları için artık sonun başlangıcına çok az kaldı. Marvel evreninin ilk üç aşamasını içeren ve “Infinity Saga” olarak adlandırılan dönem çok yakında sona erecek. Serinin son filmi olan Avengers: Endgame, bu ayın sonunda gösterime girecek.

Marvel Studos, biletlerin satışa çıktığını duyurmak için sürpriz bir de video yayınladı.

Filmin çıkış tarihi yaklaştıkça, Marvel hayranları da oldukça karışık duygulara sürükleniyor. Bazı hayranlar daha fazla detay görmek istemediklerini belirtirken bazıları ise filmi görmek için sabırsızlanıyor. Pazarlama ekibinin filmin ilk 15-20 dakikalık kısmından görüntüler içeren tanıtımlar planı bu fragmanda da geçerli mi bilinmiyor.

Fragmanın en önemli olayı ise hayranların görmek istedikleri karakterlerden Thanos’un ortaya çıkmış olması. Thanos’un orada yaptığı konuşma da karakterlerin ruh hallerini oldukça zorluyor.

Avengers: Endgame filmi, Avengers: Infinity War’un sonunda kaldığımız yerden hikayeyi devam ettirecek. O filmde Thanos 6 taşı da toplamayı başarmış ve evrendeki canlıların yarısını yok etmişti.

Avengers: Endgame, Türkiye'de 25 Nisan’da gösterime girecek.

()

Kaynak : https://comicbook.com/marvel/2019/04/02/avengers-endgame-spoilers-tickets-on-sale-trailer-marvel/
148
13
8
7
6
Emoji İle Tepki Ver
148
13
8
7
6