Sony Gaza Bastı: İki Yeni PS4 Modeli Geliyor!

0
0
0
0
0
Sony Gaza Bastı: İki Yeni PS4 Modeli Geliyor!
PS4 ile ciddi bir başarı elde eden ve etmeye de devam eden Sony, bu başarıyı iki yeni model ile pekiştirecek.

Oyun konsolu satışlarında her sene Microsoft'un Xbox'ı ile kıyasıya bir mücadele içine giren Sony, PS4 ile özellikle bu yıl içinde rekor satış rakamlarına ulaşmaya başlıyor. E3 2016 etkinliğinde adeta şov yapan Sony, şimdi ise oyun konsoluna iki yeni model ile takviye yapmaya hazırlanıyor.

Aslında bu olay daha önceden sık sık gündemimize gelmiş ve Sony'nin daha gelişmiş bir PS4 modeli sunacağını belirtmiştik. Ancak yeni gelen bilgilere göre Sony bir değil, iki yeni PS4 modeli sunacak.

Sony cephesinin hali hazırda 'PS4 Neo' takma isimli versiyonu tanıtacağını biliyoruz. Şimdi ise daha ince bir kasa tasarımına sahip Slim ya da 4K versiyonu gibi modellerden birinin de ortaya çıkması gündemde. Hatta söz konusu Slim ile ilgili bugün bir haber daha yaparak sizleri bilgilendirmiştik.

Sony cephesi konuyla ilgili bilgi paylaşmaktan kaçınıyor ancak 7 Eylül'de bir PlayStation konferansı düzenlecek. 15 Eylül'de ise Tokyo Oyun Fuarı var. Yani Sony, ya kendi PS konferansında, ya da Tokyo Oyun Fuarı'nda büyük ihtimalle iki yeni PS4 modeli ile karşımıza çıkacak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0