• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony'nin Yeni Amiral Gemisi Xperia XR Sızdırıldı

Sony'nin Yeni Amiral Gemisi Xperia XR Sızdırıldı

1
0
0
0
0
Kısa süre önce karşımıza Sony Xperia X serisiyle çıkan Sony'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Xperia XR ortaya çıktı.

Sadece birkaç ay önce Sony Xperia X adındaki yeni akıllı telefon serisini perakende mağazalarda satışa sunan Sony, Snapdragon 820 işlemcisinden gücünü alan Sony Xperia X Performance modelini amiral gemisi olarak tüketicilerle buluşturmuştu. Ancak telefonun üzerinden daha pek zaman geçmeden Sony'nin yeni amiral gemisi modeli sızdırıldı.

Sony Xperia XR adını taşıyan cihaz genel olarak Sony Xperia X Performance modelinden pek de farklı özelliklerle karşımıza çıkmıyor. Açıkçası daha önce Z serisinde 6 ayda bir amiral gemisi tanıtmasıyla kötü bir sürece düşen Sony'nin yine kısa bir süre sonra amiral gemisi model üzerinde çalışmalarını hemen hemen tamamlanmış olması şaşırttı.

Sony Xperia XR'nin özelliklerine kısaca değinecek olursak cihaz Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, 5.2 inçlik Full HD ekran, 32GB depolama alanı ve 2700mAh kapasiteli bataryayla birlikte geliyor.

Peki Sony Xperia X Performance modeliyle farkı ne olacak diyorsanız görsellerine baktığımızda  Xperia XR'de klasik cam arka yüzey olacak gibi görülüyor. Muhtemelen Sony, Xperia Z sevenler için Xperia XR'yi sunarak kaybettiği müşterilerini tekrar kazanmaya çalışacak.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0