Sony'nin Büyük PlayStation Etkinliğinin İki Ay İçinde Gerçekleşeceği İddia Edildi

3
1
1
0
0
Sony'nin Büyük PlayStation Etkinliğinin İki Ay İçinde Gerçekleşeceği İddia Edildi
E3 2023 oyun fuarının iptal edilmesinin ardından oyunculara sevindirecek bir haber geldi. İddiaya göre Sony, önümüzdeki Haziran ayında çok büyük bir PlayStation 5 etkinliği yapmayı planlıyor.

Bir avuç State of Plays videosu dışında, neredeyse iki yıldır Sony'den hiçbir ses duymadık. Marvel's Spider-Man 2 ve Marvel's Wolverine gibi oyunların halihazırda geliştirildiğini biliyoruz, ancak The Last of Us'ın bağımsız çok oyunculu modu hakkındaki belirsiz yorumların yanı sıra, birinci taraf ekiplerinin geri kalanının ne yaptı hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Oyun şirketlerinin içerisinden sızdırdığı bilgilerle tanınan Jeff Grubb, Geoff Keighley'nin şu anda 8 Haziran'a sabitlenen Yaz Oyunu Festivali öncesinde devasa bir PlayStation etkinliği olacağını iddia ediyor. Açıkçası, bu, etkinliğin gerçekleşebileceği zaman için oldukça geniş bir pencere bırakıyor, ancak kabaca bir fikre sahibiz.

Büyük PlayStation 5 etkinliği 8 Haziran da başlıyor iddiası

Sızıntı haberleriyle ünlenen Grubb, daha önce Japon teknoloji devinin iyi malzemelerini bu gösteri için sakladığını belirtmişti. Dolayısıyla beklentilerimiz bir hayli yüksek olacak. Ancak aslında olmaması gerek çünkü henüz Sony’den resmi bir açıklama gelmemiş durumda.

Sony 2022 yılını herhangi bir büyük etkinliğe imza atmadan geçirmişti. Yani son neredeyse bir yıldır oyunculara yaptığı şeyler hakkında hiçbir bilgi vermedi. Dolayısıyla umarız bu haber doğrudur ve Sony’nin gelecekte oyuncuların nelerin beklediğini gösterdiği harika bir etkinliğe şahit oluruz.

Siz hangi Sony oyunlarını bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://www.pushsquare.com/news/2023/04/rumour-sonys-big-ps5-showcase-to-take-place-in-approximately-two-months
3
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
1
0
0