• Anasayfa
  • Mobil
  • OnLeaks, Şimdi de Sony Xperia Z4'ün Basın Görselini Yayınladı

OnLeaks, Şimdi de Sony Xperia Z4'ün Basın Görselini Yayınladı

0
0
0
0
0
Son günlerde LG’nin yeni akıllı telefonu LG G4’ün basın görsellerini yayınlayarak adından söz ettiren Twitter fenomeni @OnLeaks, şimdi de Sony’nin yakın bir zamanda tanıtacağı Xperia Z4’ün basın görselini paylaştı.
Son günlerde LG’nin yeni akıllı telefonu LG G4’ün basın görsellerini yayınlayarak adından söz ettiren Twitter fenomeni @OnLeaks, şimdi de Sony’nin yakın bir zamanda tanıtacağı Xperia Z4’ün basın görselini paylaştı.

OnLeaks’in paylaştığı fotoğraflarda, Xperia Z4’ün ön ve arka tasarımı tamamen görülüyor. Tasarıma baktığımızda cihazın sağ kenarında muhtemelen SIM kartı girişinin olduğunu görüyoruz. Yine büyük olasılıkla microSD USB girişi de bu kısımda bulunuyor.

2013 yılından beri OmniBalance tasarımına bağlı kalan Sony’nin, bu yıl çıkaracağı yeni akıllı telefonunda da pek fazla bir değişimin olduğunu söyleyemiyoruz.
 
Bu yorumları, sızdırılan görseller üzerinden yaptığımızı bir kez daha belirtmekte fayda var.Sony Xperia Z4’te Snapdragon 810 çipset, 20.7 megapiksel arka kamera ve 5.2 inç QHD ekran kullanılması bekleniyor.Kaynak: OnLeaks
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0