Sosyal Medya Devi Instagram Çöktü! [Güncelleme]

89
27
20
10
10
Birçoğumuzun yaşamımızın bir parçası haline getirdiği ve bu sebeple zamanın büyük bir çoğunluğunu harcadığımız Instagram, zaman zaman çökme haberleriyle karşımıza çıkıyor. Bu noktada Instagram’a yine an itibari ile erişilemiyor.

Şu an için en yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformları arasında başı çeken ve neredeyse bizler için vazgeçilmez bir hal alan Instagram, zaman zaman çeşitli hatalardan dolayı çökebiliyor. O anlarda web sayfasından ve mobil uygulamadan erişemediğimiz uygulama, bu gün 21.45 sularında tekrar çöktü.

Aradan yarım saat civarı bir süre geçmesine rağmen hala tam olarak düzelmeyen ancak bazı anlarda gidip gelen uygulamanın ülkemize özgü bir hatasının olmadığını da ifade etmekte de yarar var. Dünya çapında bir hatanın yaşandığı sosyal medya devi, mobil de ‘akış yenilenemiyor’ ve web sayfasında ‘5xx Server Error’ hatası veriyor.

An itibari ile Instagram, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil. Ancak yaşadığımız diğer çökmelerden edindiğimiz tecrübelerimize göre, uygulama kısa süre içerisinde muhtemelen düzelecektir. Bu tip kısa çökmeler için duyuru yapmayan yetkililer, tahminimize göre şu an hatanın giderilmesi için yoğun olarak çalışıyor.

Güncelleme: Instagram, şu sıralar sorunsuz bir şekilde yeniden akış veriyor. İlerleyen sürede yeniden gidip gitmeyeceği konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı.

89
27
20
10
10
Emoji İle Tepki Ver
89
27
20
10
10