Sosyal Medya Hesaplarında İstenmeyen Yorumlardan Kurtulun

0
0
0
0
0
Sosyal Medya Hesaplarında İstenmeyen Yorumlardan Kurtulun
Yoghurt Network'ün geliştirdiği Comment Cleaners uygulaması sayesinde otomatik olarak spam (istenmeyen) yorumları silebiliyor.

Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de popüler sosyal medya hesaplarının gönderilerine atılan “Takipe takip geri takip”, “En uygun ayakkabılar için profilime uğrayın” gibi reklam ya da gereksiz yer kaplayan yorumlar artık bıkkınlık seviyesine ulaşmış durumda.

Yoghurt Network tarafından geliştirilen Comment Cleaners servisi ise bu bıkkınlığın çözülmesi için otomatik olarak sosyal medya hesaplarınızdaki gereksiz yorumları tespit ederek kaldırıyor.

Yüksek takipçili bireysel ya da kurumsal hesapları hedef alan Yoghurt Network, bu uygulamasıyla birlikte popüler Facebook ve Instagram hesaplarındaki gereksiz yorumları kaldırarak o hesabı takip eden kişilerin saçma yorumlar görmeden daha iyi bir deneyim yaşamasına yardımcı oluyor.

Böylelikle şirketlerin sosyal medya uzmanları ya da bireylerin tek tek troll amaçlı yorum atan, küfür eden ve reklam yapan kişilerin yorumları silmesine gerek kalmadan sürekli aktif bir şekilde çalışarak istenmeyen yorumları kaldırıyor.

Muhtemelen belli bir ücret karşılığında popüler kurumsal ya da bireysel Facebook ve Instagram hesapları için sunulan Comment Cleaners’a detaylı olarak bu bağlantıdan göz atabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0