2015 Yılında Türklerin YouTube'da En Çok İzlediği 10 Müzik Klibi

2
0
0
0
0
2015 Yılında Türklerin YouTube'da En Çok İzlediği 10 Müzik Klibi
YouTube'un 2015'te en çok izlenenler listesi devam ediyor. Bu sefer yine Türkiye odaklı olan listede 2015 yılında en çok izlenen 10 müzik klibini yayınladı.
Birçok firmada olduğu gibi YouTube'da 2015 yılında en çok izlenen videoları tek tek yayınlamaya başladı. Şimdiye kadar en çok izlenen videoları (buradan görebilirsiniz) ve Türkiye'de en çok izlenen videoları (o da burada) yayınlayan YouTube, aynı zamanda en çok izlenen müzik kliplerini de yayınladı.

Tabii ülke Türkiye olunca listede en çok yerli sanatçılarımız bulunuyor. Ama dünyayı kasıp kavuran 2-3 yabancı şarkı da listede mevcut. Yani yerlilere sahip çıkıp dünyanın dinlediklerine de odaklandığımız bir liste olmuş diyebiliriz.

Şimdi ise lafı fazla dolandırmadan size en çok izlenenden başlayarak YouTube'u müzik için kullandığımız anlarda en çok açılıp izlenen ve dinlenen 10 video klibi sıralayım;
 

 Gülşen - Bangır Bangır

 
 

 Major Lazer & DJ Snake - Lean On (feat. MØ)

 

Yalnız bu şarkıyı ben de çok seviyorum, 2. sırada olmasında ciddi katkım olabilir :)

 

 Berkay - Benim Hikayem

 
 

 Gülben Ergen & Oğuzhan Koç - Aşkla Aynı Değil

 
 

 David Guetta - Hey Mama ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack

 
 

 Volga Tamöz Ft. Hande Yener - Sebastian

 
 

 Koray AVCI - Hoşgeldin (Akustik)

 
 

 Ferhat Göçer - Yıllarım Gitti

 
Sn. Göçer'in tutan amatör parçalardan "Ben bununla yürürüm" dediklerinden bir tanesi. Bundan 4-5 sene önce birçok liseli gençlerimizin dinleyerek aşk acısının dibine vurduğu parçadır bu da.

 

 Fifth Harmony - Worth It ft. Kid Ink

 
 

 Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth

 
Bu şarkıyı da dinleten o Hızlı ve Öfkeli 7'nin Paul Walker ile ayrılma sahnesidir. Buradan da abimize selam olsun. (Yok ağlamadığımı nereden çıkardınız, gözüme klavyenin tuşu kaçtı)

 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0