• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • 3 Yaşında Vücut Geliştirmeye Başlayan Dash, Instagram’ın Yeni Fenomeni Oldu

3 Yaşında Vücut Geliştirmeye Başlayan Dash, Instagram’ın Yeni Fenomeni Oldu

0
0
0
0
0
Daha 3 yaşına basmayan Dash, Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla şimdiden vücut geliştirmeye çalışan kişilerin psikolojisini bozmuş durumda.
Henüz 3 yaşına girmemiş bir çocuğun vücudu fit olur mu? Aha bak oluyor işte. Daha 2.9 yaşında olan (3 yaşında bile değil) Dash, yürümeye başlar başlamaz vücudunu geliştirmek için çalışmalara başlamış.

Annesi Ursula, Dash’in daha 3 yaşına girmeden six-pack’lerinin çıktığını ve kaslarının şiştiğini söyledi. Dash’in sürekli koştuğunu ve kendi etrafında zıpladığını söyleyen anne Ursula, bu sayede oğlunun şimdiden fit bir vücuda kavuştuğunu belirtti.

Dash’in kaslarını 6 ay önce bezini değiştirdiği sırada fark ettiğini söyleyen Ursula, “Bezini değiştirdiğim sırada Dash’in six-pack’inin çıktığını gördüm. Ayaklarını yukarı doğru kıvırdığını gördüğüm sırada fotoğrafını çekip babasına gönderdim ve “Benim gördüğümü sen de görüyor musun?” dedim. Dash şu an tabii ki çok küçük fakat yaşına rağmen inanılmaz bir kas yapısı var. Ayrıca çok da sağlıklı” dedi.Dash’in trambolin üzerinde bir defada iki saatten fazla zıpladığını söyleyen anne Ursula, henüz 10.5 aylıkken yürümeye başladığını ve doğuştan bir tırmanma yeteneğinin olduğunu belirtti. “Sehpaların ve mutfak tezgahının üzerinden inmiyordu” dediği Dash için büyük hayallerinin olduğunu söyleyen anne Ursula, “Onu bazen olimpiyatlara katılıp profesyonel bir jimnastikçi olarak hayal ediyorum. Fakat şimdilik en önemli şeyin sağlıklı ve çevresiyle uyumlu bir çocuk olması” dedi.Bu minik canavarın Instagram hesabını takip etmek isterseniz şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0