• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • 4 Kere Hacca Gidip Besmele Çekemeyen Gaspçıyla İlgili Yapılmış Efsane Caps’ler

4 Kere Hacca Gidip Besmele Çekemeyen Gaspçıyla İlgili Yapılmış Efsane Caps’ler

4
0
0
0
0
Gasp yaptığı gerekçesiyle tutuklanan ve 4 kere hacca gittiğini söylemesine rağmen besmeleyi bile doğru dürüst çekemeyen çocukla ilgili yapılmış efsane caps’leri bir araya getirdik.

Ülkemizdeki haberlerde yayınlanan bazı videoları bir araya toplarsak, galiba büyük bir kara delik oluşturabiliriz. Gerçekten dünyada bizim kadar fantastik başka bir milletin olduğunu düşünmüyorum. 4 kere hacca gitmiş karınca bile besmeleyi bir kerede söyleyebilecekken bunu başaramayan insan, sanıyorum bir tek bizim ülkemizden çıkar.

Gasp yaptığı gerekçesiyle tutuklanan bu genç Kur’an sattığını iddia ediyor olsa da kendisine sorulan ‘Sübhaneke’yi oku lan o zaman?’ sorusuna ‘kendi adımı bile zor söylüyorum, Sübhaneke diyor’ cevabını veriyor. (en azından cevap verebiliyor) Fakat videoda dikkatimizi çeken başka bir kısım daha var: Sorulara sürekli soruyla cevap vermesi. (bu da bizim ülkemize has bir cevap çeşidi mesela) İstisnasız hemen her soruya soruyla cevap veren gaspçı çocukla ilgili yapılan caps’ler de genelde bu doğrultuda ilerlemiş.

4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0