Adamı Kalpten Diğer Tarafa Götürebilecek 'Testere Katliamı' Şakası

0
0
0
0
0
Adamı Kalpten Diğer Tarafa Götürebilecek 'Testere Katliamı' Şakası
VitalyzdTv ismindeki 'eşek şakaları' yapan YouTube kanalının paylaştığı video, tüm zamanların en 'eşek şakası' olabilir.
Kız arkadaşınızla güzel bir öğle yemeği yediğinizi ve sonrasında günlerdir vizyona girmesini beklediğiniz filmi izlediğinizi düşünün. Daha sonra birlikte kahve içmişsiniz ve her centilmen erkek gibi arabanızla kız arkadaşınızı evine bırakacaksınız. Katlı otoparkın en alt kısmına park ettiğiniz arabaya doğru giderken elinde testere olan manyağın bir adamı ikiye böldüğünü ve iç organları çıkmış haldeki adamın yerde süründüğünü görüyorsunuz. Hanginiz ‘çekilin, Kara Murat benim’ derdi? Kimse demezdi abi, bu videoda sen olsaydın imkanı yok diyemezdin. Şaka olduğunu biliyor olmamıza rağmen izlerken biz bile tırstıysak, sen de emin ol hatunu orada bırakır, topukların popona vura vura kaçardın. VitalyzdTv isimli YouTube kanalı, az önce anlattığımız örnekteki olayları bir bir karşımıza çıkartan bir video paylaştı.

Eşek şakaları yapmasıyla bilinen bu kanalda, Testere Katliamı filminden esinlenerek bir şaka yapılmış. Bir otoparkta ve asansörün içerisinde elindeki testereyle bir adamı doğruyormuş gibi yapan karakter, şakayı neredeyse filmden daha gerçekçi yapıyor. Sonrasında da çığlıklarla kaçmaya çalışan kadınlar ve arkasına bakmadan günlerce koşarak uzaklaşacak erkekler. ‘İnsan insana bunu yapmaz’ diyor, bu insafsız arkadaşların yaptığı şakayla sizleri baş başa bırakıyoruz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0