• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Öğretmeni Tarafından Tutuklatılan Ahmed’e En Büyük Destek NASA’dan Geldi!

Öğretmeni Tarafından Tutuklatılan Ahmed’e En Büyük Destek NASA’dan Geldi!

0
0
0
0
0
Öğretmeni Tarafından Tutuklatılan Ahmed’e En Büyük Destek NASA’dan Geldi!
Dünün belki de dünya genelinde en fazla konuşulan kişilerinden olan Ahmed’e ABD Başkanı Barack Obama, Twitter ve Mark Zuckerberg’den sonra en büyük destek  NASA’dan geldi.
Dünkü haberimizi kaçıranlar varsa öncelikle şuradaki bir haberimize göz atsınlar. (çünkü bu olaydan haberi olmayanların şimdiki haberi anlaması çok zor olacak) Yaptığı icat sonucu öğretmeni tarafından tutuklatılan ve bunun internette yayılmasının ardından birçok isim ve kuruluştan destek mesajları alan Ahmed’e belki de en büyük destek NASA’dan geldi.

Facebook, Twitter ve Google gibi teknoloji şirketlerinin bünyelerinde görmek istedikleri Ahmed’in tutuklandığı sırada üzerinde NASA logosunu taşıya bir t-shirt bulunuyordu. İçlerinde Katie Mack gibi astrofizikçilerin bulunduğu NASA çalışanları, üzerilerinde NASA logolu t-shirt’lerin bulunduğu fotoğraflar çekerek Ahmed’e destek mesajları gönderdi. (Öğretmeni bunu yapmamış olsaydı haber dünya genelinde bu kadar ilgi çekmeyecekti. O yüzden yaşanan kötü olaylardan da iyi bir sonuç çıkabiliyormuş)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0