Android İçin Peach Vakti: Yeni Sosyal Ağ Şimdi Android'de!

0
0
0
0
0
Her geçen gün bir yenisi ile karşılaştığımız sosyal ağlar arasında son dönemin en iddialısı olan "Peach" Android platformuna geldi. Vine'ın yaratıcılarından Don Hoffman'ın imzasını taşıyan yeni sosyal ağ yaklaşık 1 ay önce iOS kullanıcılarına "merhaba" demişti. 
Sosyal ağların gelişimi hızla devam ediyor. Bir yandan yeni sosyal ağlara merhaba derken, bir yandan da mevcut ağların farklı mobil platformlarla buluşmasına tanık oluyoruz. Geçen ay iOS kullanıcılarına “merhaba” diye “Peach” (Şeftali) adlı sosyal ağ son dönemin en çok konuşulanlarından birisi oldu. Buradaki haberimizde sizlerle paylaştığımız yeni ağın bu kadar dikkat çekmesinin en büyük nedenleni ise Vine’ın yaratıcılarından Don Hofmann tarafından hayata geçirilmiş olması.

 Yeni Uygulama Neler Getiriyor?

Peach adlı sosyal ağ, iOS platformunda beklediğini bulmuş olacak ki, aradan sadece 1 ay geçtikten sonra Android kullanıcıları ile buluştu. Yeni bir “durum güncelleme uygulaması” (artık böyle bir kategori oluştu diyebiliriz) olan Peach, birçok yoldan durumunuzu paylaşmanıza olanak sağlıyor. Sosyal ağ üzerinde duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak için metin, fotoğraf, video, GIF ve  uygulamanın “sihirli sözcükler” olarak adlandırdığı birçok farklı yöntemi kullanabilirsiniz.

 Peach'teki İlk Kurumsal Hesaplar Hangileri?

Google Play Store’dan ücretsiz olarak sunulan Peach uygulaması Android kullanıcılarının da ilgisini çekmiş görünüyor. Uygulama mağazasında şimdiden yüksek puan toplamayı başaran Peach’e sadece bireysel kullanıcıların değil kurumsal şirketlerin de ilgisi oluşmaya başlamış. 9to5google’ın verdiği bilgilere göre, Huffington Post ve Chicago Tribune gazeteleri resmi Peach hesabı oluşturup paylaşımlara başlamış durumda. Bakalım yeni uygulama beklenen patlamayı gerçekleştirebilecek mi?
 
  Peach Sosyal Ağ Uygulaması İndir [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0