Android için Twitter'a Yeni Özellikler Geldi

0
0
0
0
0
Twitter'ın Android uygulamasına gelen yeni özellik sayesinde gün içinde atılan en iyi Tweet'ler, artık bildirim olarak gözükecek.
Twitter geçen günlerde Android için yeni bir özellliği duyurdu. Bu özellik sayesinde Twitter, kullanıcılara günde iki kere bildirim göndererek, gün içinde atılan en iyi Tweet'leri gösteriyor.

Eğer atılan Tweetleri kontrol etmek için uygulamayı açıp kapatmaktan sıkıldıysanız ya da uygulamayı çok sık kullanmıyorsanız bile Twitter, sizi atılan bu Tweet'lerden uzak tutmuyor. Sadece bildirim merkezinden inceleyebildiğiniz  bu yeni özellik sayesinde, uygulamayı canınız sıkılmadan daha seyrek kullanıyorsunuz.Twitter yayınladığı bu özelliği kendi bloğu üzerinden duyurarak, öne çıkan Tweet'leri sola kaydırarak geçebileceğimizi ve gerçek zaman akışımıza ulaşmamız için tüm öne çıkan tweetleri geçmemizi istediğini de açıkladı. Ayrıca bu Tweet'lerin üzerine tıklayarak daha detaylı inceleme fırsatını yakalıyorsunuz.

Twitter uygulamasının ayarlarına giderek, mobil bildirimler kısmında bu özelliği aktif edip kapatabiliyorsunuz. Twitter, aynı zamanda diğer platformlara da en kısa zamanda bu özelliği getireceklerini açıkladı.
Kaynak: TheNextWeb
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0